Няколко думи за начало

Всички, които съществуваме на Тази Земя, сънуваме някакъв сън.

И той е толкова истински, че да не забелязваме Живота отвън.

Докато не пораснем достатъчно и ни отеснее в Утробата на съня

Тогава естествено намираме пътя навън,

а пък всъщност навътре – при хората пак

и при себе си…

Тогава вътре и вън си подават ръка и се раждат най-великите Приказки!

Пишете, Разказвачи, красивите Приказки на Вечния Дъх!

Време Е !

То Настъпи!